złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z programu do odzyskiwania danych dla systemu Android

Program do odzyskiwania danych Android pomoże Ci odzyskać wszystkie usunięte dane i typy plików. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i wysiłek związany z wyszukiwaniem, skanowaniem i odzyskiwaniem ich ręcznie. Aby uzyskać utracone dane, należy najpierw sprawdzić swoje urządzenie i upewnić się, że zezwolenie Superuser jest ustawione na Pamiętaj mnie przez całe życie. Umożliwi to programowi do odzyskiwania danych Androida odczytanie systemów plików urządzenia i odzyskanie z nich danych.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Kiedy telefon z Androidem nie jest w stanie się uruchomić, możesz stracić wszystkie swoje dane. Może się to zdarzyć z powodu awarii systemu lub ataku wirusa. Jednak aplikacje do odzyskiwania danych są tam, aby pomóc Ci odzyskać usunięte pliki. Ponadto, obsługują one również odzyskiwanie danych z kart SD. Oprócz pracy na urządzeniach android, aplikacje te są również kompatybilne z komputerami PC i dyskami flash.

Free Android Data Recovery to kompleksowe narzędzie, które przeskanuje Twój telefon i odzyska utracone pliki. Ma wiodący w branży wskaźnik odzyskiwania i obsługuje ponad 6 000 urządzeń z systemem Android. Użytkownicy mogą skanować swój telefon w poszukiwaniu utraconych danych i przywrócić je w ciągu kilku minut. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, to oprogramowanie nie wymazuje telefonu ani nie wykonuje rootowania.

Freeware jest łatwy w użyciu, i może nawet odzyskać usunięte pliki z urządzeń mobilnych i tabletów. Jego interfejs jest dobrze zorganizowany i łatwy do nawigacji dla nowego użytkownika. Program wyposażony jest w dwa moduły odzyskiwania, które pozwalają na odzyskanie danych z karty SD urządzenia i pamięci wewnętrznej. Pozwala również na wyszukiwanie i przechowywanie odzyskanych danych.

Dr. Fone

Jeśli jesteś posiadaczem smartfona, być może spotkałeś się z problemem utraty danych na swoim urządzeniu. Mogło ono nawet utknąć na ekranie startowym. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie takich problemów. Spróbuj pobrać oprogramowanie do odzyskiwania danych androidowych Dr Fone. To oprogramowanie pozwoli Ci przywrócić utracone dane i przywrócić je do telefonu.

Aby rozpocząć, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu urządzenia musisz włączyć debugowanie USB i wybrać dane, które chcesz odzyskać. Możesz przywrócić usunięte zdjęcia, listy kontaktów, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, pliki audio, filmy i dokumenty z Androida. Gdy program wykryje te pliki, rozpocznie skanowanie urządzenia.

Oprogramowanie działa zarówno na komputerach Mac, jak i Windows. Jest dostępne za darmo, a przez 30 dni można pobrać wersję próbną i przetestować jego możliwości.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Jeśli próbujesz odzyskać dane z uszkodzonego urządzenia z systemem Android, musisz upewnić się, że urządzenie jest podłączone do komputera za pomocą kabla USB. Zazwyczaj trzeba będzie włączyć debugowanie USB w urządzeniu, aby użyć programu do odzyskiwania danych, ale proces ten może być również pominięty w wielu przypadkach. Po podłączeniu, oprogramowanie przeskanuje Twoje uszkodzone urządzenie z systemem Android i pozwoli Ci wybrać pliki do odzyskania.

Istnieje wiele różnych typów narzędzi do odzyskiwania danych na rynku. Będziesz chciał się upewnić, że używasz takiego, który będzie odzyskać swoje dane bez wpływu na integralność urządzenia. Korzystanie z niewłaściwego może uczynić go niemożliwym lub trudniejszym niż już jest. Dlatego będziesz chciał dokładnie zbadać złamane oprogramowanie do odzyskiwania danych Android przed użyciem go. W ten sposób, będziesz w stanie zmaksymalizować swoje szanse na odzyskanie danych z urządzenia z systemem Android.

Po wybraniu odpowiedniego programu do odzyskiwania danych możesz rozpocząć proces odzyskiwania. Zostaniesz poproszony o określenie modelu telefonu z Androidem i pakietu danych. Po dokonaniu wyboru, program będzie skanować dla swoich plików. Kiedy to zrobi, możesz wyświetlić i podejrzeć swoje pliki.

Wiertło tarczowe 4

Jeśli masz urządzenie z systemem Android i zgubiłeś lub źle umieściłeś dane, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Disk Drill, aby odzyskać utracone lub usunięte dane. Program jest w stanie odzyskać usunięte i utracone pliki na wszystkich urządzeniach z systemem Android, w tym smartfonach Nexus i Samsung. Obsługuje również partycje pamięci tabletów z systemem Android. Oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android jest dostępne zarówno dla platform Windows, jak i Mac.

Aby użyć Disk Drill, najpierw odblokuj urządzenie i włącz debugowanie USB. Możesz to zrobić, stukając siedem razy w pole Build Number na urządzeniu. Po włączeniu, odwiedź Ustawienia > Opcje dewelopera. Jeśli Twoje urządzenie z Androidem jest zrootowane, będziesz musiał przyznać aplikacji dostęp roota. Oprogramowanie pokaże ci dyski i partycje, które są obecne w twoim urządzeniu. Po zidentyfikowaniu urządzeń pamięci masowej, możesz wybrać dysk lub partycję, z której chcesz odzyskać dane.

Disk Drill posiada wiele algorytmów odzyskiwania danych. Może odzyskiwać pliki z uszkodzonych, usuniętych lub utraconych dysków, w tym dysków miniaturowych, dyskietek i napędów USB. Może również cofnąć chronione dane. Interfejs jest łatwy w użyciu i można zapisać i wstrzymać proces odzyskiwania w dowolnym momencie. Disk Drill jest w stanie odzyskać dane z prawie każdego rodzaju nośnika zamontowanego na komputerze z systemem Windows.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to potężne narzędzie, które przywróci utracone dane z urządzeń z systemem Android. Jeśli twoje urządzenie stało się uszkodzone lub zamrożone, możesz być zaniepokojony danymi w środku. Na szczęście nie musisz się martwić, ponieważ ten program może naprawić twój uszkodzony telefon i odzyskać wszystkie zawarte w nim dane.

Ta aplikacja może również przywrócić dane, które już usunąłeś ze swojego urządzenia. Wykryje utracone dane i wyeksportuje je do komputera. Może również odzyskać usunięte treści tekstowe, zdjęcia i filmy, a także zawartość tekstową z kart SIM i SD. Program posiada prosty interfejs użytkownika, który ułatwia proces odzyskiwania danych.

Program pozwala na przywrócenie usuniętych treści tekstowych, kontaktów i zdjęć z urządzeń z systemem Android. Pozwala na podgląd odzyskanych plików przed przywróceniem ich na urządzenie. Obsługuje wiele różnych urządzeń z systemem Android, w tym Samsung GALAXY Serial, LG, HTC i HUAWEI. Ponadto obsługuje tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych z usuniętych urządzeń z systemem Android.

DroiKit

DroiKit dla Androida to oprogramowanie do odzyskiwania danych dla telefonów z systemem Android, które jest w stanie odzyskać różne rodzaje danych z dowolnego typu urządzenia z systemem Android. Wykorzystuje niestandardowe technologie, aby odzyskać usunięte i utracone dane, a oprogramowanie oferuje również imponującą szybkość. Jest w stanie odzyskać dane z zablokowanych lub uszkodzonych urządzeń, a także może zapisać dane z usuniętych lub utraconych plików.

DroidKit dla Androida obsługuje ponad 13 typów odzyskiwania danych, i jest w stanie odzyskać dane z urządzenia, które zostało sformatowane, reset fabryczny, lub miał swój bootloader wiped. Posiada również tryb głębokiego odzyskiwania, który lokalizuje zawartość, która została usunięta, ale nie została nadpisana. Funkcja ta umożliwia odzyskanie usuniętej zawartości z konta Google lub ze sformatowanej karty SD. Oprogramowanie jest również łatwe w obsłudze i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej do korzystania.

Korzystanie z DroidKit do odzyskiwania danych Android jest szybkie i bezpłatne. Nie musisz rootować urządzenia z systemem Android, aby go użyć, i obsługuje ponad 20 000 modeli urządzeń. A ponieważ jest wolny, można go używać do odzyskiwania utraconych danych bez konieczności rootowania go lub martwić się o kłopoty z próbą przywrócenia danych.

7-Odzyskiwanie danych

Aby użyć 7-Data Recovery do odzyskiwania danych z systemu Android, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Podłącz urządzenie w trybie dysku lub włącz debugowanie USB. Po podłączeniu, 7-Data Android Recovery będzie skanować pamięć w poszukiwaniu plików do odzyskania. Gdy oprogramowanie zidentyfikuje pliki do odzyskania, wybierz je i określ ścieżkę, do której chcesz je przywrócić.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje różne formaty plików i może przywrócić usunięte media i pliki z urządzeń z systemem Android. Obecnie obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android w wersji od 2.3 do 9.0. Oferuje również możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Możesz wypróbować go za darmo, aby odzyskać utracone dane lub media z Androida.

7-Data Android Recovery obsługuje wiele wersji systemu operacyjnego Android i współpracuje z różnymi producentami. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i ułatwia wykonywanie zadań odzyskiwania. To oprogramowanie może odzyskać pliki z różnych typów pamięci, w tym z pamięci wewnętrznej i zewnętrznej karty SD. Co więcej, obsługuje również różne formaty plików, w tym zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail, bazy danych i aplikacje. 7-Data Android Recovery może pomóc Ci odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android i uratować swoją prywatność.

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego oprogramowania do odzyskiwania danych Android, czas jest dużym czynnikiem. Jeśli potrzebujesz swoich plików szybko, zdecydować się na szybkie oprogramowanie, podczas gdy ludzie z technicznym tle mogą chcieć zdecydować się na wolniejsze oprogramowanie. Ponadto istnieją programy z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, podczas gdy inne są przeznaczone do ultra skomplikowanych procesów odzyskiwania danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte