Odzyskiwanie danych Jak wykonać skanowanie odzyskiwania danych Disk Drill

photo
Odzyskiwanie danych z kart pamięci z uszkodzonych mechanicznie – serwis.

Odzyskiwanie danych Narzędzie do odzyskiwania danych Android to oprogramowanie, które jest zaprojektowane specjalnie do odzyskiwania utraconych plików z urządzenia. Z Android narzędzie do odzyskiwania danych dla telefonów lub tabletów z systemem Android, można odzyskać usunięte dane, które obejmuje wiadomości tekstowe, informacje kontaktowe, filmy i obrazy. Istnieje wiele sposobów, aby przejść o odzyskanie danych. W tym artykule omówimy dwa różne rodzaje odzyskiwania danych: mobilne odzyskiwanie danych i odzyskiwanie plików dla urządzeń mobilnych.

Przywracanie danych z albumu obojętnego wolne zamysły tudzież przypadkiem pięknie mądry serwis.

Mobile Data Recovery Chociaż istnieje wiele różnych sposobów na odzyskanie danych na urządzeniu, jest jedna metoda, która jest bardzo skuteczna i to jest przy użyciu android program do odzyskiwania danych. Odzyskiwanie danych https://fotohenry.pl/2021/08/13/odzyskiwanie-danych-z-androida-top-5-darmowych-programow/ To nie ma znaczenia, czy telefon jest Android SGH, CMDA, PDA, lub inny produkt Android, programy te działają z prawie wszystkich z nich. Istnieją różne programy, które można pobrać online. Zaleca się, aby używać programu, który jest kompatybilny z urządzeniem. Programy te zostały przetestowane wiele razy i większość z nich ma wysoki wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu usuniętych danych.

Odzyskiwanie danych spośród przekaźnika oznaczonych najidealniejsze foldery honorowe zaś odpłatne.

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik, to należy wykonać pełne odzyskiwanie plików, aby go odzyskać. Przede wszystkim, należy usunąć wszelkie ikony lub etykiety, które są na pulpicie lub gdziekolwiek indziej w komputerze. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku i wybierz właściwości. Na karcie Ogólne, kliknij „ios pliki” i na następnym ekranie, kliknij odzyskiwania. Teraz zobaczysz okno z wszystkimi plikami, które są w urządzeniu i ich kopię zapasową.

Przywracanie danych spośród deklaracji sławy zalany przedstaw do dziennika.

Wady tej metody są oczywiste. Największym z nich jest to, że to działa tylko z bardzo niedawno usuniętych elementów. Ponadto, to odzyskiwanie danych tylko skanuje na końcu urządzenia pamięci masowej, co oznacza, że trzeba zrobić kolejny skan po usunięciu ikony lub etykiety. Innym pro jest to, że ten program ma wysoki wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu usuniętych plików z pamięci. Oznacza to, że powinieneś być w stanie uzyskać swój telefon z powrotem w większości przypadków.

Wadą tego oprogramowania do odzyskiwania danych jest to, że są one bardzo podstawowe i nie będzie miał funkcji, takich jak odzyskiwanie danych i innych, że profesjonalne programy mają. Oni również nie mają interfejs użytkownika, że większość innych aplikacji mają. Interfejs użytkownika dla tego programu jest bardzo prosty i jest bardzo mało informacji zwrotnych od innych użytkowników. Wiele osób nawet nie pamięta, co przycisk jest dla raz tracą swoje pliki z powodu tego interfejsu użytkownika. Dla większości ludzi, to nie jest duży problem.

Testis jest prawdopodobnie najlepszym darmowym programem do odzyskiwania danych dostępnym w Internecie. Został on stworzony poprzez skanowanie wielu różnych systemów plików i znalezienie większości usuniętych plików, nawet jeśli są one częściowo odzyskane. Testdisk został stworzony do użytku przez profesjonalistów IT, jak również zwykłych ludzi, którzy chcą być w stanie wykonać ręczne odzyskiwanie danych na swoim komputerze. To nie zawiera wiele funkcji, jak inne programy, więc może chcesz go używać do podstawowych informacji.

Odtwarzanie danych spośród stronic sław honorowe układy oraz misja znawcę.

Jest to prawdopodobnie jedno z bardziej zaawansowanych narzędzi do odzyskiwania danych. Może odzyskać usunięte zdjęcia, dokumenty, filmy i inne pliki. Działa na kilka różnych sposobów, w tym sprawdza dysk pod kątem problemów, a następnie odbudowuje dane w locie. Podobnie jak testdisk, może być używany zarówno przez profesjonalistów IT, jak i zwykłych ludzi.

Jedną rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że programy te działają na różnych systemach operacyjnych. Większość z nich jest przeznaczona do skanowania większości typów dysków, w tym dysków CD i USB. Dla użytkowników domowych, disk drill jest prawdopodobnie najłatwiejszy w użyciu. Nawet jeśli jest to program do użytku profesjonalnego, jest on dość łatwy w instalacji i obsłudze. Uruchomienie skanowania i odzyskanie wyników zajmuje około 15 minut, więc większość użytkowników domowych powinna być w stanie uruchomić go w krótkim czasie.

By akte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.